Nie udało się w niedzielę powalczyć naszym juniorom w meczu z liderem rozgrywek drużyną Salos Szczecin. W meczu o mistrzostwo ligi junior starszy woj. zachodniopomorskiego Sparta Gryfice przegrała w Szczecinie z Salos-em aż 10:0. Gospodarze pokazali, że w tym sezonie są po za zasięgiem nie tylko Sparty ale i pozostałych drużyn. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie kiedy nasi zawodnicy schodzili na przerwę przegrywając 5:0. Po przerwie Salos nie odpuszczał i dołożył kolejne 5 bramek. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 10:0. Mimo tak wysokiej porażki liczymy, że juniorzy Sparty szybko odbudują swoją formę i powalczą w następnym meczu o 3 punkty. Za tydzień Juniorzy mają pauze a następny mecz zagrają na wyjeździe z SCRS Barlinek, który obecnie jest na drugim miejscu. Mecz odbedzie się 22 kwietnia 2017r.

Szmyt (kapitan) – Rachwał, Wołoch(45′ Kowalczyk), Bobrowski, Szkudlarek –  Zakrzewski(45′ Lewandowski), Stołowski, Balkowski, Boniecki, Nożownik – Kuświk.